Patrzeć, to już dużo…

Jak głoszą współczesne poradniki – aby zaistnieć w sieci, należy stać się łatwo rozpoznawalnym. Wykształcić markę, która szybko da pojęcie internautom, kim jesteś, co robisz. Ten sygnał powinien być jasny, prosty, bo jak wiele czasu poświęca dziś człowiek na to, aby zakwalifikować, zaszufladkować to, co widzi i stwierdzić czy to coś mu się przyda? Sekundę, dwie?

Ta strona zaś powstaje na bieżąco, jest kawałkiem wyrywanym na żywo z mojej codzienności. „Czy to dobrze?” – zapytałby mój siedmioletni syn. „Nie wiem” – odpowiedziałbym. „Przyznać się do niewiedzy, i to już na pierwszej stronie swojego blogu?” – zakrzyknąłby specjalista od public relations. A jednak. Jest to nowy sposób prowadzenia marketingu, sposób przyszłości, który zapanuje wtedy, gdy wszyscy ludzie będą mieli dość sił i czasu, by fascynować się nieskończonością, którą spotykają wokół. Innymi słowy – by mówić „nie wiem, nie wiem!”

Fotografia i wideo

Reklama

  • Prace reklamowe – projekty plakatów, billboardów oraz zdjęcia, które zostały użyte w reklamie, jak również reklamowe materiały wideo

Teksty

  • lapidarne – krótkie notatki, obserwacje, pisane na gorąco (dział w trakcie tworzenia)
  • reportaże – historie opowiadane słowami
  • felietony

Działy tematyczne

Szczególnie polecam